Červenec 2008

Moje 2 kolorka

15. července 2008 v 17:29 | Natu_nka |  ♥Moje kolorizace♥
Před úpravou :
Po úpravě :
Njn:( ta se mi moc nepovedla tak prosím žádné vulgární komentáře:(

Moje první kolorka:)

15. července 2008 v 17:08 | Natu_shka |  ♥Moje kolorizace♥
Před úprawou :
Po úprawě :
Jéééé xD lidi tak to je moje první historická kolorkadoufám že se vám teda líbí


Další kolorky:)

14. července 2008 v 19:14 | Natinka:) |  Kolorky-obrázky


Obrázečky:-P

14. července 2008 v 19:08 | Natunka:) |  Obrázky mixxík
6438688.jpgKiss - o skupině

11. července 2008 v 15:05 | Natunka:) |  Skupina Kiss...♥
O skupině:
Hard rocková skupina KISS patří mezi nejslavnější kapely na světě. Za více než třiceti letou dobu existence si vytvořila fanoušky napříč všemi generacemi. V době svého vzestupu zavedly zcela nový a doposud nepoznaný styl hudební interpretace. Pobuřující masky, pyrotechnické efekty a vystupování na jevišti. Show kterou do té doby nikdo nevytvořil.

Skupina vznikla v roce 1973 a jako zakladatel je považována duše kapely Gene Simmons. Přes drobné problémy v sestavě, a to hlavně na postu bubeníka se tahle partička drží na špici v popularitě mezi fanoušky.


Kiss-fotky

11. července 2008 v 15:01 | Natu_shka |  Skupina Kiss...♥
Chci se stát fanouškem Datum založení: 1973 Členové: Vinnie Vincent (katara)
Ace Frehley (solová kytara, zpěv)
Mark St.John (solová kytara)
Bruce Kulick (solová kytara)
zobraz všechny členy Eric Carr (bicí, zpěv)
Eric Singer (bicí, zpěv)
Gene Simmons (baskytara, zpěv)
Peter Criss (bicí, zpěv)
Paul Stanley (kytara, zpěv)
Tommy Thayer (solová kytara, zpěv)
KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS KISS

Daniel Radcliffe-životopis

11. července 2008 v 14:51 | Natunka:) |  Daniel Radcliffe

Životopis

Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). V tomto dramatu v režii Simona Curtise také hrála Maggie Smith, která v sérii Harry Potter ztvárňuje profesorku McGonagallovou.

Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmana v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy "The Tailor of Panama" (režie John Boorman, 2001). Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrců "Harry Potter and the Sorcerer's Stone". Jeho život se náhle změnil, poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu. Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Columbus vybral pro tuto roli. Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Film, který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem, jenž lámal rekordy v návštěvnosti.

Druhé pokračování Harry Potter a Tajemná komnata "Harry Potter and the Chamber of Secrets" (2002) pokračovalo v úspěšném tažení prvního dílu. V roce 2004 spatřilo světlo světa třetí pokračování, nesoucí název Harry potter a vězeň z Azkabanu "Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban" a následující rok se objevilo čtvrté pokračování Harry Potter a ohnivý pohár "Harry Potter and the Goblet of Fire".

Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award, kterou mu předal sám David Di Donatello. Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie.

V prosinci 2002 se také jako host objevil v několika představeních komedie The Play What I Wrote, která získala Olivier Award. Představení se odehrála v londýnském West Endu v divadle Wyndhams Theatre. Režie se ujal Kenneth Branagh. Ve volném čase se Daniel věnuje poslechu hudby a sledování filmů, jeho nejoblíbenějším žánrem je rock, zejména pak v provedení britských nezávislých skupin.
Upravit životopis

Daniel Radcliffe-fotenky:D

11. července 2008 v 14:46 | Natunka:) |  Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe-fotky

11. července 2008 v 14:40 | Natu_shka |  Daniel Radcliffe

Chris Brown-životopis

10. července 2008 v 23:27 | Natu_shka |  Chris Brown

Chris Brown

Zpěvák, Herec, Tanečník

Datum narození: 05.05. 1989 (19 let) Místo narození: Tappahannock,Virginia Znamení: Býk

Životopis: Oblíbený sport: Basketball, football
Oblíbená videohra: GTA San Andreas
Oblíbený školní předmět: Matika,biologie
Oblíbená sladkost: čokoláda

Chris Brown začínal na malém městě v Georgii s hip-hopem, ale ten v jeho diskotéce brzy vystřídali hrdinové jako Michael Jackson, Sam Cook a jižanský krajan Usher. A ještě (vlastně už) pár měsíců před květnovými sedmnáctinami zabodoval v žebříčcích bezejmenným debutem a hlavně velkým hitem Run It!, kde se o mikrofon podělil s raperem Jualzem Santanou (v remixu můžete slyšet tandem Bow Wow a Jermaine Dupri). Šestnáct skladeb včetně bonusu So Glad ohlídali producenti první ligy, mj. Dr. Dre, Scott Storch či Underdogs, takže hudební základy jsou dostatečně barevné i dynamické na to, aby se mladý talent náležitě blýsknul svým hlasem. Chris Brown je prakticky hotový zpěvák, jemuž mohou naše SuperStars ve svém RnB konkurovat leda slušivými klobouky.

Chris Brown patří v současnosti díky singlu Run It! mezi nejhranější zpěváky v USA a díky nejvyšší rotaci např. na hudební stanici MTV se k něčemu podobnému schyluje i v Evropě. Nové album, které obsahuje i již zmíněný singl, nese název Chris Brown," takto hovoří o albu český label SonyBMG. Moc se z této anotace ale nedozvíme. O rotaci na MTV, která se dá samozřejmě zaplatit, není potřeba sáhodlouze rozprávět. Nám jde o kvalitu. A ta je skutečně Jak zpěvem, tak produkcí, ale i hostovačkami. Jelikož je singlem skutečně skladba Run It, nutno podotknout, že na ní hostuje samotný Juelz Santana (Dipset). Bravurní rap, sladká produkce a zpěv dávají zabrat i otrnulejším povahám. Na stejné vlně se ale nese i remix Run It, na kterém hostuje další teen hvězda Států Bow Wow a matador Jermaine Dupri (Atlanta Rap). Na desce máme celkem šestnáct skladeb. Žádná z nich si díky bohu neklade nároky na zjevení pravdy apod.

Jde o čistý život, lásku, dívky, city a emoce. Můžete najet na jakoukoli skladbu desky a budete v podobném duševním rozpoložení. Hezké texty, jimž i díky pomalému přednesu budete moct rozumět, spolehlivá procítěnost, jistota u výšek. Ale v té souvislosti nejde vynechat ten mladistvý Brownův hlásek. Je sice považován za naději RnB, ale pár roků by to ještě chtělo vyzrát. Melodie hlasu, jeho témbr, dynamika a intenzita jsou přeci jen spojeny s artikulačními orgány (hlasivky), které se zákonitě vyvíjí. Bez ohledu na hlas však není co vytknout. Chris Brown (díky Jive Rec.) dostal do vínku profi materiál, lidi, team a udělal stejně hodnotnou desku.

Chris Brown-fotky

10. července 2008 v 23:25 | Natu_shka |  Chris Brown

Chris Brown

Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown
Chris Brown

NiceLand-životopis

10. července 2008 v 23:18 | Natu_shka |  NiceLand
Jeho příběh je naoko americká růžová hudební knihovna: hoch z Bruntálu, co od puberty skládal a v šestnácti dostal pod stromek svou první vlastní kytaru, píše do šuplíku vždycky, když má splín. Jednoho dne najde na internetu inzerát, přihlásí se do vyhledávací soutěže a ačkoli za zády nemá pojistku v podobě kapely a na kontě žádné vystoupení před lidmi, předstoupí s životní trémou před porotu, na pódiu zoufale sám, ale přesto nakonec získá nahrávací smlouvu. Že o tom každý z nás někdy snil? NICELAND si to na vlastní kůži odžil. A ačkoli je se svým debutem právě na startu, jeho písničky jsou tak celistvé, hotové a jímavé jako jeho pocity; hrdina tak trochu proti své vůli, léčitel nejen svůj a kouzelník černé i bílé magie.

"Skládání písniček je pro mne terapie," vysvětluje NICELAND. "Prostě málokdy přijde písnička shůry - většinou se vypisuju ze špatných dní. A terapie zafunguje v ten moment, když je písnička hotová... Ale tím to vlastně nekončí - pak písnička působí jako připomenutí a zachycení momentu, který podnítil její vznik. Často při jejím hraní přináší všechny ty pocity zpátky. Takže místo terapie jde spíš o deník." říká NICELAND, který zpívá zásadně jazykem svých vzorů Thoma Yorka (Radiohead), Johnnyho Cashe, Michaela Stipea (R.E.M.) či Jacka Johnsona, a který si zvolil jméno podle filmu islandského režiséra Fridrika Thóra Fridrikssona."Líbí se mi kontrast názvu, klidu a pohody, která z něho vyzařuje, s někdy hroznou depkou a naštvaností některých mých textů," vysvětluje písničkář, který napsal již na čtyřicet skladeb.

Možná i proto dostalo jeho debutové album název Little Black Book - jako zápisník, který si každý nosíme po celý život v sobě a on na nás občas vycení svoje zuby. "Ten černý notes s poznámkami, jmény a telefonními čísly vás během vteřiny dokáže naprosto strhnout zpátky do doby, kdy zápis vznikl. A o to jde, o tom je každá píseň," vysvětluje skladatel a textař a budoucí objev NICELAND.

Jako o objevu o něm koneckonců mluví i producent jeho alba Yarda Helešic:

"Líbilo se mi, že kluk s kytarou uspěl v Coca-Cola PopStar v konkurenci samých skupin," dodává. "Přitom NICELAND je univerzální, dokáže hrát i se skupinou. V tom je jeho veliká výhoda." Univerzálnost, a především introvertní křehkost, na to společně vsadili při nahrávání 13ti písniček.

"Chtěli jsme obohatit původní verze písniček, uchovat jejich náladu ze syrového stavu, dát albu celkový koncept, aby bylo poslouchatelné celé naráz - i když tohle se v dnešní době už prý moc nenosí. Rozhodně jsem nechtěl jednotvárnost. Naštěstí se mi tu a tam podaří napsat něco se sebeironií a humorem, takže se ty "do sebe zahleděné sebetrýzně" mají čím odlehčit," směje se NICELAND, který má za sebou první studiové nahrávání a mnoho s tím spojených zlomových okamžiků: "První, když jsme nahrávali party s Jirkou Stivínem a slyšeli, jak se všechno začíná vzájemně doplňovat. A potom i kytarové party a motivy...všechno se vymýšlelo ve studiu; prostě improvizace a dostatek času na nahrávání přineslo zlomových okamžiků nepočítaně," vzpomíná NICELAND.

A zlomových okamžiků zjevně ještě hodně přijde: na nejbližsí dobu má NICELAND mj. naplánované akustické vystoupení na FebioFestu 29.3. (přípomínka podzimního úspěšného hostování na Akustik Best Of Tour kapely KRYŠTOF); s kapelou - na O2 Jarním Sázavafestu 11.4. své CD Little Black Book pokřtí. "Asi budu hodně nervózní, naštěstí se z toho obvykle rychle dostanu a pak už vyřvávám své deníkové zápisky do lidí. Je to zajímavý pocit! A chtěl bych určitě vystupovat především s kapelou: byla by škoda písničky ochudit o jejich aranže. A hlavně, kapela je důležitá aby si navzájem kryla záda nadšením pro stejnou muziku. To je na tom to nejlepší!"

NiceLand-fotky

10. července 2008 v 23:16 | Natu_shka |  NiceLand
NiceLand
NiceLand
NiceLand
NiceLand
NiceLand
NiceLand

Ladislav Ondřej-životopis

10. července 2008 v 23:12 | Natu_shka |  Ladislav Ondřej♥
Mladý, začínající herec, který má před sebou slibnou budoucnost. Kariéra Ladislava Ondřeje začala v reklamách a pokračovala k filmům.

TV reklama:
(byla to reklama na hračky "Disney", pro V. Británii), natočená v pěti letech. Dosud (2007) natočil 42 reklamních spotů do celého světa. TV reklamy také dabuje.

Fotografování:
billboard "Meggle" pro Chorvatsko, prodejní stojan "Tatranky Opavia", dětské sezónní oblečení pro časopis "Praktická žena 1998"

... jeho první film ,ve kterém hrál byl Most, krátký třiceti minutový snímek, ve kterém hrál poprvé s Lindou Rybovou (s Lindou hrál později v Ordinaci v růžové zahradě). Následoval film Šťáva (drama - komedie), Poklad na sovím hrádku , Nadměrné maličkosti (zahrál si syna Pavlíka) nebo seriál Hop nebo Trop (hrál Ondráše). Věnuje se i divadlu a pantomimě.

Na začínajícího herce je to dost za dva roky (2003-2004) . Potom už přišly ty známější filmy seriály a inscenace jako je Restaurace u prince, Ordinace v růžové zahradě, Nemoc, Love story Bahory a Účastníci zájezdu...

V roce 2008 si zahrál v krátkém hraném snímku režiséra Jesse Baldwina (USA), Na prahu - příběh partičky teenagerů, na prahu dospívání. Reflektuje jejich zájmy a touhy, včetně erotických. Člen této party, Petr, kterého hraje, prožívá zprvu platonický románek, kdy se zamiluje do mnohem starší - již zcela dospělé barmanky. Natáčení proběhlo v průběhu asi deseti dnů v prosinci 2007 (v období leden - březen 2008 se pracuje na postprodukci- střih, ..... ). Během natáčení vznikla skupina lidí tvořená směsicí národností (Češi, čechoangličani , Francouzi, Američan), s velmi pěknými, zcela neformálními a přátelskými vztahy.

Ládislav Ondřej by chtěl dělat herectví i nadále, a chtěl by si k tomu přibrat divadlo a rozhlas. Mimo herectví se zajímá i o Judo, taekwondo, plavání, snowboard , lyže , kolo, jízdu na koni , bruslení, in-liny,vodáctví ,paintball, airsoft a má základy střelby...

Je na něm zvláštní i to, že na svých stránkách sám odpovídá na dotazy svých fanynek a fandů, kterých má tento začínající umělec ne zrovna nejméně a vždy se jim snaží nějakým způsobem odpovědět, čím je opravdu mezi celebritami v Čr opravdu výjimečný.

Ladislav Ondřej-fotky

10. července 2008 v 23:04 | Natu_shka |  Ladislav Ondřej♥
Ladislav Ondřej
Ladislav Ondřej
♥Krásný kluk!!♥

Angelina Jolie-fotí

10. července 2008 v 22:53 | Natu_shka |  Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie

Angelina-fotky

10. července 2008 v 22:44 | Natu_shka |  Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie

Nicole Richie fotešky

10. července 2008 v 22:30 | Natu_shka |  Nicole Richie☺
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie

Nicole Richie-fotky

10. července 2008 v 22:20 | Natu_shka |  Nicole Richie☺
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie
Nicole Richie