Ladislav Ondřej-životopis

10. července 2008 v 23:12 | Natu_shka |  Ladislav Ondřej♥
Mladý, začínající herec, který má před sebou slibnou budoucnost. Kariéra Ladislava Ondřeje začala v reklamách a pokračovala k filmům.

TV reklama:
(byla to reklama na hračky "Disney", pro V. Británii), natočená v pěti letech. Dosud (2007) natočil 42 reklamních spotů do celého světa. TV reklamy také dabuje.

Fotografování:
billboard "Meggle" pro Chorvatsko, prodejní stojan "Tatranky Opavia", dětské sezónní oblečení pro časopis "Praktická žena 1998"

... jeho první film ,ve kterém hrál byl Most, krátký třiceti minutový snímek, ve kterém hrál poprvé s Lindou Rybovou (s Lindou hrál později v Ordinaci v růžové zahradě). Následoval film Šťáva (drama - komedie), Poklad na sovím hrádku , Nadměrné maličkosti (zahrál si syna Pavlíka) nebo seriál Hop nebo Trop (hrál Ondráše). Věnuje se i divadlu a pantomimě.

Na začínajícího herce je to dost za dva roky (2003-2004) . Potom už přišly ty známější filmy seriály a inscenace jako je Restaurace u prince, Ordinace v růžové zahradě, Nemoc, Love story Bahory a Účastníci zájezdu...

V roce 2008 si zahrál v krátkém hraném snímku režiséra Jesse Baldwina (USA), Na prahu - příběh partičky teenagerů, na prahu dospívání. Reflektuje jejich zájmy a touhy, včetně erotických. Člen této party, Petr, kterého hraje, prožívá zprvu platonický románek, kdy se zamiluje do mnohem starší - již zcela dospělé barmanky. Natáčení proběhlo v průběhu asi deseti dnů v prosinci 2007 (v období leden - březen 2008 se pracuje na postprodukci- střih, ..... ). Během natáčení vznikla skupina lidí tvořená směsicí národností (Češi, čechoangličani , Francouzi, Američan), s velmi pěknými, zcela neformálními a přátelskými vztahy.

Ládislav Ondřej by chtěl dělat herectví i nadále, a chtěl by si k tomu přibrat divadlo a rozhlas. Mimo herectví se zajímá i o Judo, taekwondo, plavání, snowboard , lyže , kolo, jízdu na koni , bruslení, in-liny,vodáctví ,paintball, airsoft a má základy střelby...

Je na něm zvláštní i to, že na svých stránkách sám odpovídá na dotazy svých fanynek a fandů, kterých má tento začínající umělec ne zrovna nejméně a vždy se jim snaží nějakým způsobem odpovědět, čím je opravdu mezi celebritami v Čr opravdu výjimečný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama